Brak przedmiotu
Nożyce do trawy

Nożyce do trawy

Chcesz mieć piękny trawnik? Kosiarka ogrodowa nie zawsze do tego wystarczy. Jednak nożyce do trawy – ręczne lub akumulatorowe – dotrą w każdy zakamarek. Są nieocenionymi pomocnikami przy wyrównywaniu krawędzi, w pobliżu chodników, kamieni czy ścian.


Nożyce Strend Pro Garden, akumulatorowe na gałęzie

Nożyce Strend Pro Garden, akumulatorowe na gałęzie

Wycinka drzew idzie pełną parą. Jednak dobre nożyce do gałęzi przydają się przez cały rok. Ręce mężczyzny poradzą sobie z niemal każdą gałęzią, ale kobieta może sobie pomóc nożycami akumulatorowymi. Produkt Strend Pro Garden Shears, zasilany bateryjnie na gałęzi, to idealne rozwiązanie w przypadku słabego chwytu lub intensywnego cięcia.


Kiedy wybrać się do wikliny

Kiedy wybrać się do wikliny

Robienie koszyków lub robienie na drutach koszyczków na Wielkanoc? Jedno i drugie nie obejdzie się bez dobrych i długich wędek. Kiedy jest odpowiedni czas na ich cięcie, aby były jak najbardziej elastyczne i łatwe w obróbce?


Cięcie drzew

Cięcie drzew

Przycinanie drzew to jedno z ważnych zadań, które należy wykonać w ogrodzie. Jeśli chcemy zachować ładny wzrost i obfite plony, konieczne jest ich coroczne ścinanie. To duży strach dla wielu hodowców. Pomogą nam jednak trzy proste kroki.


W co siać sadzonki?

W co siać sadzonki?

Zbliża się czas, kiedy konieczne jest sianie nasion do sadzenia wstępnego. Można używać pojemników po jogurcie, więc przynajmniej zapewnimy ich ponowne użycie/recykling. Jeśli nie mamy takiej możliwości, możemy zakupić inne donice. Kolejnym pomocnikiem może być łaźnia parowa lub mini-łaźnia parowa, w zależności od przestrzeni, którą chcemy wykorzystać.


Zasady użycia środków pirotechnicznych

Zasady użycia środków pirotechnicznych

Nadszedł Sylwester, a my również czekamy na rozświetloną noc, pełną rac, ognie, petard i fajerwerków, aby świętować nowy rok. Z fajerwerkami trzeba jednak uważać i warto przestrzegać kilku zasad.


Prezent dla mężczyzny – zestaw narzędzi nie może się nie udać

Prezent dla mężczyzny – zestaw narzędzi nie może się nie udać

Zastanawiasz się, co kupić swojemu mężowi, chłopakowi, dziadkowi lub bratu. Praktyczny prezent to zestaw narzędzi, które z łatwością zmieścisz w samochodzie, domu czy mieszkaniu dzięki praktycznej torbie lub teczce. Niezbędne rzeczy są zawsze pod ręką, a majsterkowicz nie musi biec do garażu lub warsztatu po jeden śrubokręt, którego właśnie potrzebuję.


Stylowe narzędzia dla kobiet.

Stylowe narzędzia dla kobiet.

Nie tylko mężczyźni zajmują się domem. Kobietom często potrzebny jest również młotek, szczypce lub śrubokręt. Zestaw narzędzi w różowym kolorze w praktycznej walizce sprawi Ci przyjemność w domu, ale także np. w samochodzie, więc może być praktycznym prezentem dla niejednej siostry, dziewczyny czy żony.


Zadbany warsztat, piwnica, garaż

Zadbany warsztat, piwnica, garaż

Nadchodzi pora sucha jesieni, zima tuż za rogiem. Dla majsterkowiczów oznacza to, że będą musieli przenieść się z podwórek, ogrodów i szop do swojego warsztatu. Mniejsze przestrzenie oznaczają również więcej bałaganu. Mogą w tym pomóc odpowiednie pudełka i półki do przechowywania.

Następny