Jak mam postępować z reklamacją?

Reklamacje w transporcie

Pomimo tego, że towar jest zapakowany bezpiecznie i w sposób minimalizujący możliwość jego uszkodzenia podczas transportu, może się zdarzyć, że takie uszkodzenie opakowania lub samego towaru nastąpi podczas transportu. Jeśli przy odbiorze towaru stwierdzisz uszkodzenie opakowania, sprawdź kompletność przesyłki lub sprawdź nienaruszalność towaru. Jeżeli towar jest uszkodzony mechanicznie, nie należy przyjmować przesyłki i spisać z przewoźnikiem Protokół Szkody. Jednocześnie prosimy o przesłanie informacyjnego e-maila na adres info@senzacne.sk, abyśmy mogli jak najszybciej dowiedzieć się o tym fakcie i móc go rozwiązać. Następnie skontaktujemy się z Tobą w sprawie kolejnej procedury.

Jeśli stwierdzisz uszkodzenie dopiero po otrzymaniu towaru, powiadom nas o tym za pośrednictwem formularza, który wypełniasz i wysyłasz wraz z towarem w ciągu 48 godzin.

Reklamacje w okresie gwarancyjnym

Jeśli Twój produkt ma wadę objętą gwarancją, prosimy o wypełnienie formularza i dostarczenie go wraz z reklamowanym towarem do jednego z naszych sklepów w Čadcu i Velky Rovno lub przesłanie go na adres pocztowy operatora sklepu internetowego Senzacne.sk poniżej.

Wyślij towar czysty! Nie zapomnij o wszystkich dokumentach niezbędnych do rozpatrzenia i rozstrzygnięcia reklamacji (oryginał faktury, dowód wpłaty, karta gwarancyjna).