Brak przedmiotu
Jakich kieliszków używamy do wina?

Jakich kieliszków używamy do wina?

Czerwone, białe, musujące wino? Którą wybierzesz na uroczystość lub wizytę? A w jakim kieliszku gospodarz Ci to poda? A może jesteś gospodarzem i sam decydujesz, do którego wlać? Do różnych win są różne kieliszki. Dzieje się tak dlatego, że odpowiedni kształt szklanki może podkreślić aromat, kolor i smak napoju. Wysoka nóżka do trzymania szklanek pomaga zapobiegać przenoszeniu ciepła z dłoni na napój.


Strachy na wróble gryzoni

Strachy na wróble gryzoni

Masz problem z myszami i szczurami w domu, piwnicy lub garażu i nic na nie nie działa? Wypróbuj odstraszacz gryzoni.


Stosowanie soli kuchennej

Stosowanie soli kuchennej

Niezależnie od tego, czy jesteś kucharzem, czy wychodzisz zjeść do restauracji, w każdym gospodarstwie domowym znajduje się co najmniej paczka soli. Ten biały przysmak ma jednak inne zastosowania, nie tylko w kuchni.


Domowy płyn do płukania tkanin

Domowy płyn do płukania tkanin

Lubisz, gdy Twoje ubrania pachną i są pięknie miękkie? Kupowanie płynu do płukania tkanin w sklepie to jedna z opcji, która w dzisiejszych czasach jest również dość droga. Ale istnieje również możliwość zrobienia go w domu z zaledwie trzema składnikami i według własnego gustu.


Prosta dekoracja świąteczna - mała choinka

Prosta dekoracja świąteczna - mała choinka

Zastanawiasz się, jak udekorować swój dom, mieszkanie lub biuro w pracy? Nie zawsze trzeba kupować dekoracje. Najpiękniejsze możesz zrobić w domu. Potrzebujesz tylko kilku rzeczy i odrobiny cierpliwości, aby zrobić drzewko makaronowe.


Akcesoria do kominka

Akcesoria do kominka

Zimną jesienną aurę możemy umilić siedząc przy kominku. Aby te chwile były jeszcze przyjemniejsze, nie zapomnij o ich ułatwieniu odpowiednimi akcesoriami, które pomogą, ale i ukoją oko.


Przejście na czas zimowy 2022

Przejście na czas zimowy 2022

Już w ten weekend ponownie cofniemy zegary o godzinę. Ktoś wykorzysta ten fakt i pośpi godzinę dłużej. Dla innych zakłóca to rutynę snu lub powoduje, że mają godzinną dłuższą nocną zmianę.


Správne návyky pri upratovaní

Správne návyky pri upratovaní

Utrieť prach, pozametať, povysávať, uložiť toto, uložiť tamto - málo ľudí má činnosti, ktoré spoločne nazývame upratovanie rado.
V každom dome je ich však nutné urobiť. K tomu, aby sa nám upratovalo ľahšie netreba veľa, len zopár dobrých rád a trochu chcenia. 


Záhradné dekorácie

Záhradné dekorácie

Ak potrebujete oživiť sivé miesto v záhrade je dobré použiť záhradnú dekoráciu. Aj tu je ale dané, menej je niekedy viac a preto je potrebné dobre zvážiť jej veľkosť a funkciu. Vynikajúcim pomocníkom sú dekoratívne kvetináče alebo solárne svetlá rôznych farieb veľkostí či dizajnu.  

Następny