Brak przedmiotu
Dlaczego pomagać ptakom budując ptasie budki?

Dlaczego pomagać ptakom budując ptasie budki?

Kiedy zdecydujesz się umieścić ptasie budki w swoim podwórku lub ogrodzie, możliwe, że zastanawiasz się, dlaczego tak ważne jest pomaganie ptakom znaleźć schronienie. Może to wydawać się prostym krokiem, ale utworzenie ptasich budek może przynieść wiele korzyści dla lokalnej populacji ptaków i dla całego środowiska. Przyjrzyjmy się więc, dlaczego tak istotne jest wspieranie ptaków poprzez tworzenie odpowiedniego środowiska do gniazdowania.


Formy i foremki świąteczne

Formy i foremki świąteczne

Zapach domowych ciasteczek i ciasteczek obecny jest w niemal każdym domu podczas Świąt Bożego Narodzenia i tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Formy i foremki z motywem bożonarodzeniowym znajdą się w szufladzie niejednej gospodyni domowej, niezależnie od tego, czy wykorzystuje je do wypieków dla całej rodziny, czy też po prostu ku radości dzieci.


Ozdoby grobowe

Ozdoby grobowe

Zbliża się 1 listopada, a wraz z nim wizyty na cmentarzach i miejscach kultu, w których pragniemy wspominać naszych bliskich. Być może każdemu zależy na tym, aby te miejsca były piękne przez cały rok, ale szczególnie o tej porze. Świece czy wianki to tradycyjne przedmioty, które przypominają nam, że z miłością wspominamy naszych bliskich. W naszej ofercie znajdziesz także piękne dekoracje z żywicy poliestrowej przeznaczone do użytku zewnętrznego.


Odstraszający kleszcze EFFECT PROTECT 100ml spray

Odstraszający kleszcze EFFECT PROTECT 100ml spray

Nieprzyjemne owady mogą dokuczyć niejednemu turystowi, ogrodnikowi czy wczasowiczowi. Ważne jest, abyśmy chronili się przede wszystkim przed kleszczami, które są nosicielami różnych chorób. W warunkach domowych można ją chronić np. poprzez regularne koszenie trawy. W naturze lepiej jest użyć repelentu.


Domowy bublifuk

Domowy bublifuk

Wielkie bańki latające po całym ogrodzie to marzenie każdego dziecka. Ale jeszcze więcej zabawy może przynieść dmuchawa do baniek mydlanych, którą wykonasz samodzielnie w domu. Z kilku składników, które można znaleźć w domu, można zrobić pełne wiadro płynu, który cudownie zabawi każde dziecko na długie godziny.


Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka obchodzony jest w różnych terminach w różnych krajach. Najbardziej znaną i używaną datą jest pierwszy czerwca. Spędźcie ten dzień ze swoimi dziećmi. Dzieci dorastają szybciej, niż nam się wydaje, dlatego ważne jest, aby spędzać z nimi czas i tworzyć dobre wspomnienia. Na przykład będziemy używać tej daty, kiedy organizowane są różne wydarzenia i akcje.


Mali smakosze

Mali smakosze

Jemy też oczami, a dotyczy to po stokroć bardziej dzieci. Gdy nasze maluchy nie chcą np. jeść, z pomocą przyjdzie talerz i miska tylko dla nich. Poszukiwanie zwierzęcia pod zupą jest interesujące i zabawne podczas jedzenia. W szkole, z jedyną przekąską, którą możesz pochwalić się kolegom i znajomym, pomoże ładne pudełko z przekąskami. Istnieje wiele sposobów na poprawę apetytu nawet najbardziej obdarzonych wyobraźnią osób.


Czy będzie padać śnieg? Nie wiemy, ale...

Czy będzie padać śnieg? Nie wiemy, ale...

Dość trudno przewidzieć, jaka będzie pogoda, ale jeśli śnieg spadnie choćby na jeden dzień, trzeba być na to przygotowanym, aby dzieci mogły w pełni cieszyć się przynajmniej kilkoma godzinami. Sanki, bobsleje, szybowce - wszystko jest odpowiednie dla najmłodszych i coś dla rozrywki dla dorosłych.


Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh, what fun it is to ride
In a one horse open sleigh

Następny