Oryginalna cena 315,77 zł. Zapisz2 30% (94,73 zł) 221,04 zł

w magazynie
ks

Producent: Tempo KondelaKod produktu: P00104_0000297907link do wysyłki

Chcesz mieć zawsze świeże zioła pod ręką? Chcesz, żeby Twoja kuchnia pachniała bazylią, majerankiem lub dzikimi malinami? Szukasz sposobu na skuteczną uprawę ziół przy minimalnym wysiłku?

W takim razie poznaj inteligentną donicę BIOR. Ta nowoczesna donica z oświetleniem LED reprezentuje nowe podejście do uprawy ziół i małych roślin. Łączy tradycyjne techniki uprawy z nowoczesną technologią, dzięki czemu uprawa ziół jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Inteligentna donica BIOR wykona większość pracy za Ciebie, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się świeżymi ziołami.

Kluczem do sukcesu jest specjalnie przygotowana gleba, która dostarcza roślinom zbilansowaną ilość składników odżywczych, wody i tlenu. Substancje te są uwalniane stopniowo w zależności od potrzeb roślin w trakcie ich cyklu wzrostu. Automatyczny system nawadniania zapewnia regularny dopływ wody, a lampa LED o mocy 20 W z timerem zapewnia wystarczającą ilość światła do szybkiego wzrostu roślin. Regulowana wysokość lampy dopasowuje się do aktualnej wysokości roślin, dzięki czemu zawsze zapewnia im optymalne warunki świetlne. Inteligentna donica BIOR zrobi za Ciebie niemal wszystko.

Wszystko co musisz zrobić to:

  1. Umieść sadzonki w małych doniczkach wewnątrz urządzenia.
  2. Napełnij zbiornik na wodę.
  3. Podłącz doniczkę do sieci elektrycznej.
  4. Obserwuj, jak rośliny rosną na Twoich oczach.

Bądź postępowy i przekształć swój dom w miejsce nowoczesne i innowacyjne! Skorzystaj z niemal beztroskiej uprawy roślin i ciesz się owocami pracy inteligentnej donicy BIOR.

Materiał: tworzywo sztuczne

Kolor biały

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 45x19x47,5-52 cm

Światło LED z timerem

Moc światła: 20 W

Jasność: 1125 lumenów

Regulowana wysokość

8 doniczek

2 zestawy startowe

Nie zawiera nasion roślin

Automatyczne nawadnianie z przezroczystym wskaźnikiem wody

Inteligentna doniczka, która uprawia rośliny niemal za Ciebie

Innowacyjna metoda w zakresie uprawy, łącząca się z tradycyjnymi praktykami

Prosty i elegancki design

Dostarczony zdemontowany